Fotoomladenie pulzným svetlom

FOTOOMLADENIE pulzným svetlom je ucelený proces, ktorý pôsobí na všetky defekty pleti vzniknuté v dôsledku starnutia pokožky. Výsledkom je výrazné dlhodobé zlepšenie kvality pleti, ošetrenie navracia pokožke jemnosť, sviežosť a hebkosť a zmiernenie viditeľných známok starnutia.

Ošetrenie fotoomladením zároveň umožňuje zosvetliť pigmentové škvrny, uzavrieť rozšírené póry, odstrániť jazvy po akné a zmierniť rôzne nedokonalosti spôsobené narušením žiliek a kapilár (drobné červené žilky…).

Fotoomladenie je možné prevádzať ako na tvári, tak na ostatných častiach tela obvykle vystavovaných slnku (krk, dekolt a ruky). Fotoomladenie je možné kombinovať s inými ošetreniami ako je mikrodermabrázia, aplikácia AHA kyselín, botoxu, výplní a pod.

Odporučenie PRED a PO ošetrení

Priebeh ošetrenia

Frekvencia a počet ošetrení

Odporúčame 3−8 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 2−3 týždne.

Výsledky ošetrenia

Zmiernenie jemných povrchových vrások, zlepšenie textúry a hydratácie pleti, vyhladenie kožného povrchu, zmenšenie viditeľných pórov, zmiernenie pigmentových škvŕn. Fotoomladenie tiež odstraňuje jazvičky po akné, uľahčuje hojenie, zjemňuje hrubú mastnú pleť a zmierňuje viditeľnosť červených žiliek.

Kontraindikácie

Tehotenstvo, čerstvo opálená pokožka, užívanie liekov proti akné v posledných 6 mesiacoch, epilepsia, alergia na svetlo.